4.8 C
Скопје
02:16 - 4 март, 2024

Ознака : беловиште

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатЛајфстајлСлајдер

Во Беловиште на дипломатска плескавица без дипломатски пасош

jasmina.kantardzieva
До тетовското село Беловиште се стигнува лесно (и ако поаѓате од Скопје, брзо), се наоѓа на магистралниот пат Тетово – граничен премин Јажинце. За пристигнување...