7.8 C
Скопје
04:44 - 28 февруари, 2024

Ознака : белег

ЛајфстајлСцена

ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

Igor
По аферите и скандалите, како и приватните непријатни моменти, се чини како пејачката веќе да „не знае каде тера“ со своето непромислено однесување. Таа овојпат...