ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

По аферите и скандалите, како и приватните непријатни моменти, се чини како пејачката веќе да „не знае каде тера“ со своето непромислено однесување.

Таа овојпат објавила фотографии со нејзините ќерки покрај торта, која според публиката, е реплика на нејзиниот полов орган, заедно со белегот, кој стана познат за време на скандалот со Врањеш.

Според коментарите на публиката, се работи за шега наменета за пејачката, која пак, таа не ја разбрала и гордо се пофалила со тортата на сите социјални мрежи.

Други пак, тврдат дека најверојатно тоа го направила намерно, со цел да привлече уште повеќе внимание врз себе.

принтскрин
принтскрин

Слични објави

Дара Бубамара се изгладнува, тренира, слабее – останаа само ОГРОМНИТЕ гради (ВИДЕО)

Igor

Се сеќавате на водителката Маја Поцевска и нејзиното длабоко деколте? Погледнете како изгледа денес! (ФОТО)

Igor

САКААТ ВРСКИ: Овие три хороскопски знаци не сакаат да бидат сингл

Igor

Хари и Меган по Мегзит: Сами ги тегнат куферите и веќе не летаат со приватен авион (ФОТО)

Еспресо

Пилинг за тело од состојки кои сите ги имаме дома

Igor

Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × три =

Слични објави

Роби Вилијамс по три недели карантин стигна дома, децата потрчаа да го гушнат (ВИДЕО)

Еспресо

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо

Џеј пееше на првиот роденден на синот на пејачката Аделина и адвокатот Сержоја (ВИДEO)

Igor

ДОБРИ ВЕСТИ: Пицата е одличен избор за појадок

Igor

Шварценегер стана РАПЕР!

Igor

Видео хороскоп за 26 август 2019, понеделник

Igor