3.8 C
Скопје
03:26 - 21 февруари, 2024

Ознака : белеење

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

Како да ја избелите кожата под пазувите?

Еспресо
Пазувите се прилично интимен дел од телото. Непријатен факт е дека, иако го одржувате чист и мазен, сепак се затемнува. Сè е прашање на својствата...