7.8 C
Скопје
04:27 - 28 февруари, 2024

Ознака : бела низа

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: На четири хороскопски знаци ќе им се разубави животот оваа недела

Еспресо
Астролозите именуваа четири хороскопски знаци кои ќе започнат нов, многу поубав живот во текот на оваа недела. Среќата насекаде ќе ги следи и ќе уживаат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: На четири хороскопски знаци сè ќе им оди од рака оваа недела

Еспресо
Астролозите именуваа четири знаци од Зодијакот кои во текот на следната недела, во периодот од 13 до 19 ноември ќе имаат особено среќа – некои...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: Два хороскопски знаци ќе го променат животот на подобро

Еспресо
„Белата“ низа денови започнува кај два знака на Зодијакот: астролозите именуваа кој ќе има прекрасна среќа! Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: Четири хороскопски знаци сè што ќе фатат ќе позлатат следната недела

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела – од 5 до 11 јуни. Станува збор за четирите знаци...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: За два хороскопски знаци се отвораат нови можности

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела, од 29 мај до 4 јуни. Луѓето родени во овие знаци...
АстроСлајдерХороскоп

Бела низа денови: Шест хороскопски знаци ќе имаат многу среќна недела

Еспресо
Астролозите велат дека новата недела од 10 април ќе им донесе добри вести на претставниците на дури шест знаци на Зодијакот. Кој се наоѓа на...
АстроСлајдерХороскоп

Бела низа денови: Четири хороскопски знаци ќе бидат најсреќни со првото затемнување на Сонцето во април

Еспресо
Затемнувањето на сонцето во април ќе биде почеток на „бела“ низа денови за некои знаци од Зодијакот. Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот на кои...