3.8 C
Скопје
02:45 - 4 март, 2024

Ознака : астронаути

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Прегратки во ВСЕЛЕНАТА меѓу РУСИТЕ и АМЕРИКАНЦИТЕ, а потоа „Сојуз“ слета со Американецот на руска почва!

Еспресо
И покрај тековната тешка битка меѓу САД и Русија за Украина, сè уште постои простор за соработка меѓу двете суперсили во космосот. .@Astro_Sabot is back...