7.8 C
Скопје
19:58 - 20 февруари, 2024

Ознака : Арапски Емирати

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдер

(ФОТО) БЕСПРЕКОРНА ЕЛЕГАНЦИЈА: Нашата прва дама, Елизабета Ѓоргиевска совршено стилизирана во Дубаи

М.Р.
Нашата прва дама, Елизабета Ѓоргиевска повторно совршено стилизирана го привлече нашето внимание. Госпоѓа Ѓоргиевска моментално престојува во Дубаи по повод Павилјонот за жени ЕКСПО 2020,...