7.8 C
Скопје
04:48 - 28 февруари, 2024

Ознака : ана стојанова

Ви препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО)ОВА ТИ СЕ ВИКА ПРОСИДБА: Фитнес инструкторката Ана Стојанова ќе влезе во брачните води – филмски!

Еспресо
Фитнес инструкторката Ана Стојанова вчера беше запросена од нејзиниот партнер Кирил. Просидбата се случи на покривот на ГТЦ – Скопје за време на снимањето на...