11.8 C
Скопје
19:31 - 28 февруари, 2024

Ознака : ана обрегон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Животната приказна на Ана Обрегон по смртта на синот: Конечно облече бело, а ја доврши и неговата книга

Еспресо
Цела Шпанија бруи за нејзиниот потег да ја исполни желбата на нејзиниот починат син. Додека сите ја осудуваат, таа конечно чувствува среќа бидејќи во раце...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Актерката Ана Обрегон, мајка на 68 години, објаснува: „Детето е родено од семето на мојот мртов син“

Еспресо
„Девојчето ми е всушност внука, но јас сум легално мајката“. Нови откритија на шпанската актерка и телевизиска водителка Ана Обрегон за бебето родено од бременост...