4.8 C
Скопје
02:07 - 4 март, 2024

Ознака : ана франк

UncategorizedВи ПрепорачувамеЛајфстајлРетроСлајдер

КОЈ ГО ОТКРИЛ СКРИВАЛИШТЕТО НА АНА ФРАНК И ЗОШТО? Осветлена една од најтемните точки на предавството на семејството Франк

Еспресо
Книгата „Кој ја предаде Ана Франк“, напишана од Розмари Саливан во соработка со агент на ФБИ, ја изнесува на виделина една од најтемните точки на...