35.8 C
Скопје
19:38 - 15 јули, 2024

Ознака : 55-ти

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН КАЛИОПИ: Да прославиме нов почеток преку моите 55 години живот!

М.Р.
Нашата поп – дива Калиопи, денес го слави својот 55 – ти роденден. По повод овој убав ден пејачката креираше кратко видео, компилација од досега...