35.8 C
Скопје
19:33 - 15 јули, 2024

Ознака : 34 роденден

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Елена Ристеска наполни 34 години: Конечно цела торта е за мене! (ФОТО)

Еспресо
Елена Ристеска вчера го прослави 34. роденден, а го одбележа со објава на нејзиниот инстаграм-профил. „Happy B-day to ME. Полнам 34 и сѐ уште не...