Tag : 1тв

Лајфстајл Сцена

Водителот Стефан Лазаров од „Ексклузив“ направи трансфер во друга телевизија – дознајте каде (ВИДЕО)

Igor
Младиот водител Стефан Лазаров кого јавноста го запозна како еден од домаќините на естрадниот магазин „Ексклузив“ на „1ТВ“, наскоро ќе имате прилика да го гледате...
Лајфстајл Сцена

1ТВ слави една година постоење со хуманитарна донација наместо огномети

Igor
1ТВ денеска слави една година постоење, со пригодна свеченост која се одржува во Македонската филхармонија. По тој повод, сопственикот Бојан Јовановски донираше сума од 5.000...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian