31.8 C
Скопје
19:57 - 22 јули, 2024

Ознака : 15 евра

Секојдневие

Го фатила мажот како ја изневерува па го продала на љубовницата за 15 евра (ФОТО)

Еспресо
Жена од Кенија го привлече вниманието на странските медиуми откако, наводно, го продала мажот на жената со која ја изневерувал за само 1700 кениски шилинзи...