-5.2 C
Скопје
00:47 - 26 јануари, 2022

(ВИДЕО) КАНЈЕ ВЕСТ Е ОСОМНИЧЕН ЗА ФИЗИЧКИ НАПАД: Раперот наводно нападнал обожавател кој барал автограм

канје вест ковид вакцина

Канје Вест е осомничен во физички напад на обожавател кој барал автограм.

Полицајата во Лос Анџелес го истражува Канје Вест(44) за наводно удирање на барател на автограм. Видео на кое се гледа човек легнат на улица додека Канје беснее по братучеда му и вработените се појави на „TMZ“.

(ФОТО) КАНЈЕ ЌЕ ЈА ОСВОЈУВА РУСИЈА: Раперот во преговори за концерт, бизнис зделка и средба со Путин

Наводниот напад се случил во 3 часот наутро во Лос Анцелес, надвор од складиште во Сохо. На почетокот на видеото, Канје по ново „Је“ вреска, „бегај од мене“ на жена која се обидува да го смири. Таа, исто така, вели: „Јас сум твое семејство“, но тој очигледно е многу вознемирен. А во мешувреме, неидентификуваниот обожават кој наводно побарал автограм пред да биде нападнат од раперот лежи на под, држејќи се за глава. Братучедата исто така му вели „Дај ми ја раката“, на што Је ѝ одговара „Нема да ти ја дадам. Требаше да зборуваш со нејзе“. За кого зборува Је…не се знае.

Сведоците изјавиле дека видеото е снимено само неколку секунди откако Канје наводно го удрил момчето двапати: еднаш во главата и еднаш во вратот и кога барателот на автограм паднал надолу, неговата глава силно удрила во земјата.

Канје побарал од малата група луѓе надвор од зградата да не го фотографираат и кажал нешто во контекст дека не разбираат низ што минува тој во моментов. Кога некој одговорил дека е во ред, сите поминуваме низ семејни работи, тогаш Је наводно ги предизвикал ударите.

КОЈА Е НАВИСТИНА ЏУЛИЈА ФОКС, НОВАТА ДЕВОЈКА НА КАНЈЕ ВЕСТ: Има минато на зависничка со постојан ризик од предозирање, слика на платно со сопствената крв, секогаш шетала со убава чанта но без пари…

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....