38.8 C
Скопје
18:40 - 15 јули, 2024

(Фото) Ова е сестрата на Драгана Мирковиќ, неверојатно личат: Работи во телевизија

Малкумина знаат дека Драгана Мирковиќ има сестра. Душица Крумов ретко се појавува во јавноста, а нејзините фотографии откриваат дека многу личи на својата позната сестра.

фото Фејсбук

Душица може да се пофали со природна убавина, а за Драгана е многу приврзана иако живеат стотици километри една од друга.

Вработена е во телевизијата на Драгана, каде што ѝ се доверува целата работа кога пејачката не е присутна.

Слични објави

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо
Се вчитува....