14.8 C
Скопје
10:52 - 2 јуни, 2023

(Фото) Ирина Шајк блесна во Кан во суперсекси издание: Кожа врз извајано тело

Ирина Шајк се појави на црвениот тепих во секси кожен фустан на премиерата на филмот „Le Jeu De La Reine“.“ на 76. Кански филмски фестивал.

37-годишната супермоделка се одлучи за сексапилна модна комбинација, кожениот фустан прилично доста отркива, па јасно може да се види нејзиниото извајано тело.

Ирина Шајк го комплетираше изгледот носејќи дијамантски чокер со привезок.

„Le Jeu De La Reine“ е историска драма во режија на Карим Аинуз. Филмот ја раскажува приказната за Кетрин Пар, последната од шесте сопруги на Хенри VIII, чие место како регент на кралицата ќе и биде одземено кога е осомничена дека има врски со обвинетиот еретик Ана Аскев. Главните улоги ги толкуваат Алиша Викандер и Џуд Лоу.

Слични објави

(Фото) Презгодната битолчанка со заслужена титула: Матеа Христовска е Мис најдобро тело на World Next Top Model 2023

Еспресо

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо
Се вчитува....