ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено (ФОТО)

Селма Хаек има над 10 милиони следбеници на Инстаграм, а често позира во костими за капење и ништо не крие од љубопитните очи на публиката.

Овојпат Селма објавила фотографија како лежи во вода, а во оваа поза убаво се истакнувале нејзините гради.

„Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”, напишала актерката.

Оваа нејзина фотографија била проследена со илјадници коментари во кои не изостанувале комплиментите и од машката и од женската популација.

Слични објави

Видео хороскоп 1 јули 2019, понеделник

Igor

Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките (ФОТО)

Igor

СТЕ СЕ ЗАПРАШАЛЕ ЛИ НЕКОГАШ: Од каде доаѓа името на шопската салата?

Igor

На денешен ден е роден Бајага, а светот се збогуваше од единствениот Бон Скот: Настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

ПРЕКРАСЕН ЛЕТЕН ВКУС: Торта со лубеница и наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Остави Коментар

14 − десет =

Слични објави

И денес моли да умре во Колумбија: Кој бил најголемиот ривал на Пабло Ескобар

Еспресо

Ги излуди фановите со огромните гради – Сораја објави ново провокативно видео

Еспресо

Поранешното момче на водителката што се самоуби ги објави нивните последни пораки! (ФОТО)

Еспресо

Згодната ќерка на Здравко Чолиќ е главна на Инстаграм: Малечката Уна објавува жешки фотографии од кои застанува здивот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Брајан Адамс во Скопје: Да не се брзате некаде? Јас планирам вечерва многу да пеам! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Хејли и Џастин Бибер ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ со сексипилни фотки (ФОТО)

Igor