Жешката Вилдане (ФОТО)

Вилдане Зенели е фотомодел од Косово, која секогаш се појавува во слики со бикини, но овој пат таа одлучи да се фотографира во поинакво издание.

Во фотосесијата реализирана од фотографот Леонард Селмани, Вилдане се појавува со фустан кој ги истакнува нејзините секси облини, пренесува Експресс.

 

Ваквите слики на Виладне се ретки, затоа што нејзините фото сесии се изклучиво во бикини или долна облека.

Слични објави

ЛУБЕНИЦА НА СКАРА: Лесно се подготвува и е повкусна од обичната

Igor

Спаѓате во овие ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ? Ве чека вистинска МАГИЈА, оваа недела ќе ви биде една од НАЈДОБРИТЕ

Igor

Вашиот дневен хороскоп за 17 ноември: Потребни ви се дистанца и спокој

Еспресо Магазин

Младиот пејач Филип Пецовски сними еротско видео за неговата нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Атрактивната пејачка во танга на сцена! (ФОТО)

Igor

Модни „победници“: Познатите ѕвезди веќе не знаат што да направат за да привлечат внимание (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − 17 =

Слични објави

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Васко Спасоски

4 најпопуларни видови на сандали за ова лето (ФОТО)

Igor

Меган постојано го допира грбот на Хари, а стручњаците за говор на телото откриваат што сака да постигне со тоа

Еспресо

Неуредна коса и 10 килограми вишок: Фановите разочарани од изгледот на Камерон Дијаз (ФОТО)

Еспресо

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian