За крај на летото: Се побуниле против градниците! (ФОТО)

Иако летото се ближи кон крајот, на овие девојки сè уште им е жешко.

Тие решиле да се откажат од своите градници, а својата побуна против нив ја забележиле на фотографии кои ги споделиле на Инстаграм.

И вие можете да уживате во нивната бунтовност.

The gallery was not found!

 

Слични објави

Меган Маркл и Летиција во идентични здолништа (ФОТО)

Igor

Поради личните особини овие 3 хороскопски знаци НАЈТЕШКО ја наоѓаат својата љубов

Igor

ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Igor

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп: Раковите ќе свртат нов лист, Рибите ќе треба да дадат совет

Igor

СЕВЕРИНА И ИГОР ЗАВРШИЛЕ ВО ПОЛИЦИЈА ЗАРАДИ МИЛАН: По сослушувањето побегнале од земјата?!

Igor

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

ЗАБОРАВЕТЕ НА ДЕКОЛТЕТО: Нов тренд за истакнување на градите (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Igor

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Igor

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Сите гледаа во нејзиното деколте: Бујната манекенка очигледно не носела градник (ФОТО)

Igor