ВО ЖИВО Промоција на книгата „Море без обала“ на Ван Гог

Рок бендот Ван Гог, во соработка со „Слободен печат“ и „Баги Комуникации“ ја промовира книгата насловена по последниот албум, „Море без обала“.

ВО ЖИВО: Промоција на книгата ,,Море без обала'' на групата ,,Ван Гог''

Publiée par Sloboden Pecat sur Jeudi 13 juin 2019

 

Слични објави

Италијанска новинарка полугола поради Наполи: Нејзините секси фотографии го полудеа светот!

Еспресо

Маја Шупут: Ништо не може да не спречи да се бакнуваме (ФОТО)

Еспресо

Речиси како Бил Гејтс: Овој актер нема да им остави богатство на децата по неговата смрт!

Еспресо

Продадена е вилата на Френк Синатра за 10 милиони долари: Нејзината внатрешност е сон на секој човек! (ФОТО)

Васко Спасоски

НЕОЧЕКУВАНА ПРОМЕНА: Елена Ристеска изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски го носи „најжешкиот“ есенски тренд на најсекси начин

Igor

Остави Коментар

5 × оне =

Слични објави

И Цеца се огласи по драмата на Инстаграм: „Вељко не влегува во јавни препукувања на ваков примитивен начин“

Igor

Карлеуша за четири години потрошила милионска сума на гардероба

Igor

Британското кралско семејство полудува по оваа торта: Чоколадна фантазија која не се пече!

Igor

Хороскоп за 10 октомври: Девици, не дозволувајте да ве обземе тврдоглавост

Igor

Крвната група одредува кои мажи се НАЈДОБРИ ВО КРЕВЕТ: ТИЕ се далеку ПОДОБРИ од другите

Igor

Дејвид Боуви пред да почине, долго време се борел со рак на панкреасот

Еспресо