ВИДЕО: Ова не е за тие со слабо срце: Манекенката Бојана Нушкова во проѕирна долна облека!

Една од нашите најпознати манекенки, Бојана Нушкова и покрај тоа што нашата земја и целиот свет е зафатен со пандемија поради коронавирусот, таа во ниту еден момент не престана да работи.

Речиси секој ден преку нејзините социјални мрежи не информира за активностите што го прави поврзани со нејзината професија.

Овојпат сподели неколку „стори“ објави на кои може да се види како изгледа работната атмосфера за време на една нејзина фотосесија.

На објавите Нушкова позира во проѕирна долна облека, но по се изгледа таа не се грижи што ќе кажат душогрижниците…

Погледнете дел од нејзината најнова фотосесија:

Слични објави

Поранешната мисица Маја Глигоровска и на +40 години изгледа како „авион“ (ФОТО)

Васко Спасоски

За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Igor

Посни карамел бомбици со лешници

Igor

Хелен Мирен: Јас не знам што е тоа грациозно стареење, но никогаш не би заминала „под нож“

Еспресо

Дневен хороскоп за 20 март 2019 (среда)

Igor

Дара Бубамара во НОВ СКАНДАЛ: Пејачката се најде на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ (ФОТО 18+)

Igor

Остави Коментар

17 − 9 =

Слични објави

Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Еспресо

Џек Николсон со години живеел во лага: Мислел дека мајка му е негова сестра, вистината ја дознал откако починала

Igor

На тетоважи и операции потрошила 120.000 долари, а сега ѝ се заканува затвор

Еспресо

Додека Лила лежи и гледа телевизија, тој и ги бакнува нозете… (ФОТО)

Еспресо

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Igor

Ќе ви се допадне: „Јано мори“ во преработка на „Ај Кју“ звучи интересно (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian