Веренички или не? Сите зборуваат за прстенот на Гвен Стефани (ФОТО)

Гвен Стефани беше една од главните ѕвезди на настанот „People’s Choice Awards“, кој се одржа во неделата и на кој пејачката ја понесе титулата „модна икона“. Стефани носеше креација на Вера Вонг – фустан со боја на слонова коска со црна машна на грбот, потоа мрежести хулахопки и црни чизми над колена.

Profimedia

Но и покрај совршениот фустан креиран специјално за оваа прилика, вниманието го украде големиот дијамантски прстен што го носеше на раката и поради кој почнаа да се шират гласини дека пејачката се верила со својот избраник Блејк Фелтон. Гвен за медиумите открила за што станува збор.

Profimedia
Profimedia

„Тој ретко се појавува на вакви настани. Мислам дека досега само трипати заедно сме прошетале по црвениот тепих. Што се однесува до прстенот, дијамантски е, ама не е веренички“, открила Стефани.

Profimedia

Слични објави

Вкусно и здраво: Дали сте пробале омлет со коприви?

Igor

Цеца како Коштана: Сексуалните сцени кои Аркан сакаше да ги скрие (ВИДЕО)

Igor

„Црна кутија“ конечно е тука: Милиграм има нова, „заразна“ балада!

Васко Спасоски

Смрт во темната вода: Страотни детали од животот на Натали Вуд (ФОТО)

Igor

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Еспресо

Гледачите полудеа по убавата спортска водителка – Очигледно е зошто… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Ова е венчаницата на Цеца што ќе ја носи Богдана: Ја закачиле на тераса за сите да ја видат! (ФОТО)

Igor

Ќе му подзавидат колегите од естрадата: Огнен Здравковски има хит (ВИДЕО)

Васко Спасоски

И Џенифер Лопез може да згреши: Овој фустан ни нејзе не ѝ стои добро (ФОТО)

Igor

Идентични близнаци направиле експеримент со исхраната и добиле неверојатни резултати: Едниот бил веган, а другиот јадел месо!

Еспресо

Девојката која СПИЕЛА со најмалку 13 ФУДБАЛЕРИ од Премиер лигата: Тројката со Руни ми го уништи животот

Igor

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат