13.8 C
Скопје
03:17 - 28 септември, 2023

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

На друштвените мрежи Тијана Дапчевиќ често споделува фотографии како од работниот, така и од приватниот живот.

Во брак е со Милан и има син Вук, со кого многу се гордее.

Малиот Вук е одличен ученик, а неговите успеси и Тијана ги споделува на својот инстаграм-профил.

Вук очигледно тргнал по стапките на мајка му и почнал да учи да свири клавир.

„Испитот од клавир положен! Петка како куќа“, напишала Тијана под фотографијата што ја објавила со него и додала колку се гордее со својот син.

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....