20.8 C
Скопје
02:48 - 16 јули, 2024

ТАА ГО КРИЕ, А ТОЈ СЕ СОБЛЕКУВА: Момчето на Анастасија остава без зборови

Ќерката на Цеца, Анастасија, има момче кое го крие од очите на јавноста, но тој не ѝ помага во тоа.

Таа е во врска со Ѓорѓе Куљиќ, богат бизнисмен од Нови Сад.

Тој моментално е на одмор во Бразил и воопшто не се срами своите разголени фотографии да ги објавува на социјалните мрежи и да привлекува погледи на многу жени.

Принтскрин

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....