Старлетата Драгана Спасовска едвај ги задржа градите во летната кошула (ФОТО)

Познатата старлета Драгана Спасовска ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотографија.

Спасовска сподели фока на која позира во летна откопчена кошула…

Се разбира, во преден план се нејзините природни големи гради, а како коментар на фотографијата, Спасовска напишала дека животот е прекрасен.

Погледнете ја провокативната фотка:

Фото: Фејсбук

Слични објави

Мајли Сајрус ја запали сцената во Приштина (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

„Ќерка ти не ја пипнав поради тебе“! Луна Џогани веќе не може да трпи – поднесе кривична пријава против оваа пејачка (ФОТО)

Igor

Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Igor

Антонио Бандерас си фати 20 години помлада девојка: Актерот многу се заљубил, ништо друго не го интересира (ФОТО)

Igor

Поранешниот холивудски пар по 10 години се сретна на црвениот тепих, а искрите беа насекаде! (ВИДЕО)

Еспресо

Сите зборуваат дека се здебелила: Ријана без фотошоп (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет − десет =

Слични објави

Ќерката на Том Круз без него го прослави 13. роденден, а тој се уште не сака да ја види

Igor

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

Маријана ги покажа АДУТИТЕ за Задруга 3 (ФОТО)

Igor

Погледнете го ова ремек-дело од видеоспот: „Ана“ ги оживеа восочните фигури на „Суперхикс“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Еспресо

Елена Ристеска е една од ретките која може да објави ваква фотографија (ФОТО)

Васко Спасоски