Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО)

„Уморен од ноќта, скршен од животот, на моето одело трагови од дожд. Јави се љубов, јас не можам веќе“… се стиховите од познатата песна „Отвори ми ја својата врата“ на починатиот пејач Шабан Шаулиќ.

Токму оваа песна во својот автомобил ја слушаше познатиот рапер Снуп Дог (47).

Во еден момент раперот ги затвори очите, што покажува дека нумерата го опушта, но и дека прилично емотивно ја доживува. Сепак, останува нејасно од каде Снуп разбира српски јазик…

Погледнете:

Слични објави

Лозано на голема концертна турнеја во Америка и Канада: Со нетрпение очекувам да дојде март!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 26 март 2019, вторник

Igor

Вашиот нов омилен оброк – Одлични палачинки со праз, сланина и спанаќ

Igor

Храбро: Македонска пејачка се сликаше во проѕирна бела маичка под која не носи градник (ФОТО)

Васко Спасоски

Сопругата на Новак Ѓоковиќ со прекратко мини-здолниште! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Наташа Малинкова има задник за медал! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 + три =

Слични објави

Папараците го фотографираа задникот на девојката на Кристијано од сите агли! (ФОТО)

Сораја позираше во секси долна облека, а овој детаљ ДОМИНИРА на сликата! (ФОТО)

Еспресо

Ремиксот на Cyrillic за евровизиската Proud предизвика интерес и на најголемиот музички канал (ВИДЕО)

Igor

Среќните парови ги имаат овие сексуални навики

Igor

Хејли Бибер ги избледе веѓите за насловната на „Вог“ (ФОТО)

Еспресо

Работа од соништата или од пеколот: Колку заработуваат дадилките на Kардашијан?

Igor