Снаата на Лепа Брена призна: Прокоцкав големи пари, а пиев и таблети за смирување

Александра Пријовиќ за локалните медиуми се согласи да одговори на неколку прашања за нејзиниот приватен живот. Таа раскажа за бракот со Филип Живоиновиќ, кариерата, но и за коцкањето и таблетите за смирување.

Таа призна дека навистина сама ја финансирала својата кариера и дека нејзината мајка се откажала од се за таа да стане успешна пејачка.

View this post on Instagram

@hellomagazinsrbija 💟

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Таа исто така призна дека имала повеќе од три естетски операции, односно потенцирала дека досега биле четири.

Таа во истото интервју кажа дека воопшто не стравува дека Филип ќе ја остави, но подоцна дообјасни дека како и секој кој некого сака, не сака да остане без таа личност.

View this post on Instagram

👄

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Интересен беше одговорот на прашањето дали прокоцкала голема сума на пари во странство, кога таа призна дека тоа е вистина, па така раскажа дека наместо на излегување во град, парите ги потрошила во казино, и тоа поголема сума на пари во Вегас и Монте Карло.

Таа воедно призна и дека кога нејзиниот дедо починал подолго време пиела таблети за смирување.

View this post on Instagram

#tb @laziclaza

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Слични објави

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо

Есенски десерт со јаболка и чоколада

Igor

Северина веќе не е Којиќ! На Инстаграм го избриша презимето на сопругот

Еспресо

Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Igor

Прво одби, па потоа го прифати „подарокот“: Луна Џогани снимена како зема пари од фан (ВИДЕО)

Не се знае од кој агол е поубава: Новата девојка на Нејмар е Хрватка, а кога ќе ја видите ќе ви застане срцето! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 6 =

Слични објави

Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Еспресо

Модна утка на годината: Дуа Липа направи ГАФ кој го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Леонардо Дикаприо во нова хуманитарна мисија

Слободен печат

Златното бикини ПУКА под облините на младата манекенка: Сите гледале во минијатурната ТАНГА (ФОТО)

Igor

Само со ЕДНА ЧАША од ОВОЈ пијалак ќе ги решите проблемите со несоницата

Igor

Брук Шилдс во минијатурно бикини ги потсети фановите на култниот филм: Уште една плава лагуна

Слободен печат