Ознака : пиев

Лајфстајл Сцена

Снаата на Лепа Брена призна: Прокоцкав големи пари, а пиев и таблети за смирување

Igor
Александра Пријовиќ за локалните медиуми се согласи да одговори на неколку прашања за нејзиниот приватен живот. Таа раскажа за бракот со Филип Живоиновиќ, кариерата, но...