35.8 C
Скопје
19:35 - 15 јули, 2024

Шварценегер стана РАПЕР!

Популарниот Терминатор во 71-та година од животот сними рап песна со австралискиот пејач Андреас Габалиери.

Во песната Шварценегер ги рапува стиховите кои сам ги напишал. Неговиот дел има мотивирачка порака која зборува дека сите соништа можат да се остварат ако доволно се трудите, додека Габалиер пее за инспиративната кариера на Шварценегер.

За песната снимиле и спот кој можете да го погледнете во продолжение.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....