Сенидах конечно го покажа момчето: Пејачката вљубена до уши (ФОТО)

Популарната пејачка Сенида ретко во јавноста зборува за својот приватен живот, па така може да се заклучи дека досега љубовниот живот го криеше како змија нозе.

Меѓутоа, по се изгледа сопственичката на хитот „Мишичи“, конечно реши да открие со кого е во врска.

Имено, фотката од јахта ја здогледа светлината на денот. На неа се наоѓаат Сенида и нејзиното момче во кое, ако се суди по приложеното, таа е вљубена до уши.

(Фото: Инстаграм)

А, кое е таинственото момче, ве уверуваме дека допрва ќе дознаете…

Слични објави

Жељко Јоксимовиќ откри како го освоила Јована: Имаше супер бесна кола и мое це-де

Igor

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor

Дали ја препознавате? Ќерка е на познати актери, а светот ја запозна во еротската трилогија

Еспресо

Го прашале Ајнштајн како e да се биде најпаметен човек на светот, a тој одговорил: Нe знам, прашајте го Никола Тесла

Еспресо

ВИ ОТКРИВАМЕ ТАЈНА: Како да ја победите срамежливоста за време на се*с?

Igor

Актерот од „Сопранови“ пронајден мртов, покрај него имало и бел прав (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири × пет =

Слични објави

Навикната да позира како од мајка родена – За тоа што го прави ќерката на познатиот музичар малкумина имаат храброст! (ФОТО)

Еспресо

Анегдота која и денес се прераскажува: Ајнштајн го пофалил славниот комичар и добил генијален одговор

Еспресо

Погледнете вечерва во небото: На него ќе засјае Супермесечина (ВИДЕО)

Еспресо

Игор Карачиќ на гости во Дојран, а Жељко Самарџиќ му напиша: Рај на земјата, уживај пријателе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопски знаци кои се најголемите осудувачи

Igor

Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Еспресо