34.8 C
Скопје
15:08 - 24 јуни, 2024

„Сега ќе се истуширам, а ти да излезеш“: Гоца Тржан призна дека имала секс за една вечер!

Познатата српска пејачка Гоца Тржан гостуваше во емисијата „Магазин ин“ и отворено без влакна на јазикот зборуваше на темата – секс за една вечер.

– За жените, заљубувањето служи како изговор за сексот за една ноќ, имам слушнато илјада мои пријателки кои се заљубилe, еднаш биле интимни и одговорот е како” страшно се заљубив “. Тоа не постои. Мораш да бидеш искрен со себе, видете, го сакам ова момче, сега, вечерва и никогаш повеќе и ќе нема проблем – откри Гоца, а потоа призна дека имала секс за една ноќ.

– И јас го имав тоа, му реков на едно момче:” Сега ќе се истуширам, а ти да излезеш “. Тој беше шокиран. Имам право да го кажам она што мислев дека ќе се случи еднаш, не ми се допаѓаше – заклучи Гоца.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо
Се вчитува....