24.8 C
Скопје
14:46 - 30 мај, 2024

Ознака : Магазин Ин

БалканСлајдерСцена

„Сега ќе се истуширам, а ти да излезеш“: Гоца Тржан призна дека имала секс за една вечер!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Гоца Тржан гостуваше во емисијата „Магазин ин“ и отворено без влакна на јазикот зборуваше на темата – секс за една вечер. –...