Само ОВОЈ хороскопски знак има силна интуиција, а не е ни свесен за тоа

Еден знак од Зодијакот може да се пофали со изразена интуиција, претчувства, визии, соништа и читање мисли.

Секако, се работи за единствените чувствителни – Рибите!

Нивниот свет се состои од соништа, фантазии и интуиција. Најдобро функционираат во мирна атмосфера. Нив негативно им влијае бучава и негативно расположение, бидејќи не можат да се сконцентрираат на својата креативност.

Со Рибите владее планетата Нептун, која се поврзува со натприродни моќи, мистика и магија.

Слични објави

Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Igor

Како домаќинките од естрадата ги вапсаа своите јајца утрово

Igor

Стриптизерката поднела тужба против Џенифер Лопез, бара неверојатни 40. 000.000 долари!

Васко Спасоски

ВИДЕО: Стефан Лазаров во главниот град на шоубизнисот на Балканот: Зошто не е вака во Македонија?

Васко Спасоски

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Еспресо

Ана Николиќ по грешка објави експлицитни фотки (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет + седумнаесет =

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Еспресо

Прв пат го покажа најмалото дете: Ким Кардашијан го покажа својот син пред светот (ФОТО)

Igor

ПРИРОДНА МАСКА од која вашата коса ќе расте КАКО ЛУДА

Igor

Џенифер Гарнер и Рене Зелвегер на колешките им покажаа што е харизма (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Рецепт на денот: Овошен мус со чоколадо

Igor

Подгответе ручек од само 3 состојки (ВИДЕО)

Igor