Сама на врвот: Профилот на Лила Филиповска на Инстаграм е најпосетен во Македонија!

Ако се прашувавате кој е најпосетениот профил на Инстаграм во нашата земја, одговорот е многу едноставен.

Познатата водителка Лила Филиповска е далеку на врвот на листата на најпосетени профили на Инстаграм, но и со најмногу следачи.

Филиповска може да се пофали со скоро 200.000 следбеници на Инстаграм, што всушност претставува огромна бројка според бројот на жители во нашата земја.

Да не биде дека зборуваме паушално, ќе ви потврдиме и со фото-докази:

Истото може да го проверите на овој ЛИНК, каде точно ќе видите на кое место се наоѓа познатата водителка, но и кои се другите топ 100 инстаграм-профили во нашата земја.

Слични објави

Албанската пејачка се соблече целосно гола за да го привлече вниманието на луѓето и да им упати важна порака (ФОТО)

Еспресо

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor

Зошто е потребна дополнителна хидратација на кожата

Igor

Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО)

Igor

Фродо од „Господар на прстените“ стана татко!

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет + седум =

Слични објави

Ја прашаа Марија Шерифовиќ дали би снимила дует со Јелена Карлеуша! Нејзиниот одговор ќе ве изненади! (ФОТО)

Igor

Познатиот актер Андрија Милошевиќ во женски фустан пее песна од Пршута Станојковиќ (ВИДЕО)

Igor

Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Igor

Таа и мајка и се вистински убавици – Сега знаеме од кого Дуа Липа ја наследила убавината (ФОТО)

Еспресо

Не е за мажи со слабо срце: Сузана Гавазова ги објави најжешките снимки досега! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian