ФОТО: Пејачката Туна во црна наметка под која нема градник!

Познатата албанска пејачка Туна Сејдиу и покрај пандемијата со коронавирусот која трае веќе долго време, реши да ги засука ракавите и да ја изненади својата публика со уште една нова песна.

Овој пат популарната пејачка довербата за новото видео му ја додели на режисерот Александар Ристовски – Принц, со кого последен пат соработувала пред точно 18 години за нејзината песна на македонски јазик „Најди ноќ, најди ден“.

Токму режисерот Принц на својот профил на Фејсбук сподели фотографии од снимањето, а на фотките Туна позира во црна наметка под која се гледаат нејзините бујни гради.

Погледнете:

Туна и Принц
Туна и Принц

Слични објави

Бред Пит првпат проговори за разводот со Анџелина Џоли: Морав да ја прифатам мојата вина

Igor

Дали „Симпсонови“ ја предвидоа и победата на Бајден?

Милена Ризовска

„Вистинска тигрица“ или „дегутантна“?: Карлеуша позира во хулахопки и долна облека (ВИДЕО)

Igor

Снимка стара 25 години: Вака ЦЕЦА пееше на прославата на Црвена ѕвезда! (ВИДЕО)

Еспресо

ЗДРАВО И АРОМАТИЧНО: Масло од семки од тиква и неговите хранливи вредности

Igor

Кумот од Кипар, невестата во венчаницата на Цеца! Нови детали за свадбата на Вељко и Богдана (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Еспресо

Неда Украден за славата имала помош: Погледнете како со внуките витка сарма (ФОТО)

Igor

Годините не се проблем: Кејт Бекинсејл си фати 24 години помладо момче!

Еспресо

ФОТО: Линда Еванџелиста – другиот живот на модната камелеонка

Еспресо

Роденден, мала забава: Лила Филиповска наполни 50 години, погледнете кој дојде да и честита! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дара Бубамара го банкнува 21-годишното момче додека ја вози во скапоцениот автомобил! (ФОТО)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarian