Рита Ора сосема гола (ФОТО)

Рита Ора честопати го привлекува вниманието со нејзините објави на социјалните мрежи. Така направи и со најновата слика која ја сподели со повеќе од 15 милиони следбеници на нејзиниот Инстаграм. Рита се појави многу атрактивна и во форма, додека позираше гола.

Пејачката си ги покрива само градите со рацете. Има многу лајкови и коментари од фановите, кои ѝ даваат главно пофалби за телесните форми.

Рита во моментов ужива во успехот на нејзиниот последен проект „New Look”, кој на Јутјуб има четири милиони прегледи, пренесува Инсајдери.

View this post on Instagram

🖤💫

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Слични објави

Ламбе испрати убави вести од Америка: Пејачот по вторпат ќе стане татко!

Слободен печат

ЉУБОВ, ПРИЈАТЕЛСТВО ИЛИ НИШТО? Препознајте навреме кон што води вашиот однос

Igor

Принцезата Шарлот наполни 5 години: Најновите фотографии ја воодушевија јавноста

Еспресо

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски

Секоја трета жена има надградба на коса, но не знае што навистина има на главата!

Igor

Сталоне пристигна во Хрватска: Со семејството ќе го слави роденденот

Igor

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Кејт Мидлтон кралица на шикот, Викторија Бекам е модна заповед

Еспресо

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Igor

Српската естрада со аплауз ги поздрави докторите кои се борат со коронавирусот! (ВИДЕО)

Ќе го обожавате: Подгответе си сами фокачо леб со маслинки и рузмарин (РЕЦЕПТ)

Igor

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor

Ексцентричниот Принц ја обожавал виолетовата боја, со денови не спиел, а починал од опијат 50 пати посилен од хероин

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian