19.8 C
Скопје
06:15 - 20 јули, 2024

Преубавата Џеј Ло прошета во најпопуларните фармерки за оваа сезона

Латино дивата Џенифер Лопез ги следи и ги диктира модните трендови.

Џеј Ло е фотографирана на улиците на „Беверли Хилс“ кога одела на вечера со своите пријатели.

Во бела маица, розово сако од брендот „Балман“ и потпетици од брендот „Лoбутин“, убавата 49-годишна пејачка носела фармерки кои се апсолутен хит за ова лето.

profimedia

Тесните фармерки до глуждови со недовршен раб на ногавиците ги преплавија продавниците за “улична мода“.

profimedia

Покрај класичните искинати фармерки на колковите и колениците кои Џеј Ло исто така ги носи, фармерките исечени до глужд со недовршени рабови се дефинитивно најбараниот модел за овaa сезона.

Слични објави

(Фото) Лепа Брена и Боба заљубено позираат на јахта: Таа без грам шминка, тој не ја пушта од прегратка

еспресо

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....