По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Славниот актер Џони Деп и Амбер Херд поминаа само 15 месеци заедно во бурен брак, кој го заокружија со грозен развод и карање преку медиумите.

Да потсетиме, прво во јавноста излегоа фотографии од актерката Амбер со модринки по лицето и телото.

Таа тие фотографии ги приложи на суд како доказ дека нејзиниот поранешен сопруг емотивно, но и физички ја злоставувал. Тоа беше нејзиниот одговор на тужбата од страна на Џони Деп од 50 милиони долари за клевета.

Амбер непосредно пред разводот во 2016 година откри дека Џони често бил пијан и насилен, односно сосема поинаква личност од она што се претставил, а во негова одбрана застанаа и поранешните патнерки Ванеса Парадис и Винона Рајдер.

И штотуку помисливме дека поранешниот пар се смири со обвинувањата, во јавноста се појави фотографија од славниот актер снимена во една болница во Австралија во 2015 година на која тој е крвав по физичката пресметка со Амбер, а на десниот образ се гледа и рана од цигара.

Наводно темпераментната актерка тогаш го гаѓала Џони Деп со шише, му го повредила прстот, а потоа и му изгасила цигара од лицето.

Слични објави

Овие хороскопски знаци никако не смеат да бидат заедно: Ќе ви се случи пекол!

Igor

Антониа Гиговска целата во солзи призна: „Крива сум и малку ми е“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе има ли принова? Хајди Клум ги заинтригира фановите со објавата на Инстаграм

Еспресо

Неверствата на принцот Вилијам: Престолонаследникот стана вистински мал роб на својата сопруга (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

ШАРЛИЗ ТЕРОН: Холивуд ти удира шлаканица кога почнуваш да старееш

Igor

Кајли Џенер ја продаде својата мегауспешна компанија – Од цифрата боли глава (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет − оне =

Слични објави

10 најдобри песни според „Guardian“ (ВИДЕО)

Еспресо

Најтврдоглави: Овие хороскопски знаци не прифаќаат компромис!

Igor

За експертите модна катастрофа, а за Кание модна икона! (ФОТО)

Igor

Бугарско-македонската старлета Драгана Спасовска има порака до македонските власти! (ВИДЕО)

Боли колку е секси! Љупка Митрова со нова фотосесија во долна облека (ФОТО)

Igor

Со кого вашиот партнер најпрвин ве запознал? Тоа открива многу за него!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian