„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година, на која Андерсон позира во бикини и пиштол во раката.

Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници досега.

Слични објави

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ сака да создаде лажна слика пред јавноста: Зад затворени врати, таа е УЖАСНА МАЈКА!

Igor

Мајли Сајрус искрено: Мислев дека морам да бидам „геј“ зашто сите мажи се зли

Igor

Ова е реалност: Папарацо фотографиите на познатата манекенка ја покажуваат суровата лага за реалноста на Инстаграм! (ФОТО)

Како Дејвид Боуви стана Зиги: Погледнете го првиот инсерт од филмот „Stardust“ (ВИДЕО)

Еспресо

Ивица Дачиќ повторно се „фати“ за микрофонот и ја запеа „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Чекај ме и сигурно ќе дојдам, зад најубавата љубовна песна се крие потресна љубовна приказна

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − 11 =

Слични објави

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Еспресо

МАКЕДОНЕЦ ГИ ЗАРАЗИЛ СИТЕ СО СИДА ВО ГРУПЕН СЕКС – Непознати факти за смртта на членовите на групата ЕКВ

Igor

АМЕРИКАНЦИТЕ ЈА САКААТ ЕВРОВИЗИЈА? Еве кога планираат да се организира во САД!

Igor

Што се случи со фризурата на ТРАМП? Социјалните мрежи експлодираа од коментари на негова сметка (ФОТО)

Igor

Туна во ЖЕШКИ СЦЕНИ, погледнете го видеото (ВИДЕО)

Igor

Горат социјалните мрежи: Елена Велевска гола и сама во кревет! (ФОТО)

Васко Спасоски