Памела Андерсон ги опишала оргиите во вилата на Хефнер: Сè она за што големите момчиња сонуваат

Некогашната плејбој-зајчица, Памела Андерсон, минатата година откри „сочни“ детали за оргиите што се одржувале во вилата на Хју Хефнер.

„Во средината на 80-те бев на журка во куќата на Хју Хефнер во Лос Анџелес. Имаше многу девојки кои беа голи и се симнуваа по скалите. Се качив горе да видам за што се работи. Влегов во собата и го затекнав Хју на креветот со седум голи девојки.

Profimedia

Прво помислив дека снимаат филм, а потоа сфатив дека сите чекаат да им се придружам и да имам секс со Хју. Сфатив дека не се работи за филм и си помислив: Време е да се губам одовде“, раскажала Памела, која додала дека се изнагледала разни чудни работи во вилата на Хефнер.

Profimedia

„На ѕидовите имаше големи ТВ екрани на кои се гледаше Хефнер, кој на девојките им правеше луди работи со бебешко масло“, објаснила Андерсон и додала дека Хју бил прекрасен и шармантен човек кој обожавал жени и дека никогаш немала чувство дека ја искористил.

Profimedia
Profimedia

Слични објави

Изгледа три пати подобро: Ники Минаж има двојничка во Струмица и се вика Ана! (ФОТО)

Igor

Вака се решаваат проблемите со комшиите, кога имате пари!

Igor

Кристијан Диор: Вистинскиот доказ за елеганцијата на една дама се наоѓа на нејзините нозе! (ФОТО)

Igor

На песната и спотот работеше една година: Филип Пешевски ја објави „Ти ми стоиш најдобро“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

Цеца како Коштана: Сексуалните сцени кои Аркан сакаше да ги скрие (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

13 + деветнаесет =

Слични објави

Есенски десерт со јаболка и чоколада

Igor

Знаци кои ЈАСНО покажуваат дека ТОЈ никогаш НЕМА ДА ВЕ ПОБАРА ЗА ЖЕНА!

Igor

Лејди Гага изведуваше акробации на концерт, а додека свиреше клавир сите очи беа вперени кон нејзиниот задник (ФОТО)

Еспресо

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Igor

Ирина Шајк покажа колку е „јака“: Дали убавата Русинка ја засени Џеј Ло во Милано?

Igor

Запознајте се со градот на историјата и културата – Откријте го Маракеш (ФОТО)

Еспресо