ПАКТ НА СМРТТА: Бизарен договор меѓу славниот музичар и неговата сопруга

Познатиот рокер Алис Купер за медиумите открил дека со својата сопруга Шерли имаат склучен „пакт на смртта“, според кој двајцата ќе умрат заедно, кога ќе дојде време за тоа.

Тој изјавил дека не би можел да живее без неа и дека често разговараат за тоа дека нема да дозволат едниот да жали по другиот и дека ќе умрат заедно.

Тие се во брак веќе 43 години и освен што се многу вљубени еден во друг, тие се и најдобри пријатели, а се немаат изневерено никогаш.

Брачниот пар има три деца. Шерли била покрај него кога се одвикнувал од кокаин, бидејќи сфатил дека ако продолжи, најверојатно нема да преживее.

Слични објави

Карлеуша откри што мисли Душко за нејзините провокативни фотки

Igor

ЦЕЦА ЈА РЕНОВИРАШЕ ВИЛАТА: Во ОВАА ПРОСТОРИЈА вложила најмногу пари (ФОТО)

Igor

Водителката Деа Ѓурѓевиќ за првпат по стравичната несреќа излезе од болница (ФОТО)

Igor

Пејачката Татијана Стефановска позира во розево палто, а под палтото нема облека! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се самоубил синот на Шабан Шаулиќ! Во станот било најдено потресно писмо за починатиот пејач!

Igor

Хенри Милер, мудрецот на сексот и неговата муза Бренда Венус

Слободен печат

Остави Коментар

15 − 9 =

Слични објави

Земја каде важат необични правила: Овие работи можете да ги видите само во Јапонија! (ФОТО)

Еспресо

Деми Роуз објави БРУТАЛНО ПРОВОКАТИВНА фотка во танга (ФОТО)

Igor

Филмот со Џенифер Анистон и Адам Сендлер најгледан на Нетфликс во 2019 (ВИДЕО)

Слободен печат

Нема да престанете да се смеете: Пејачот Џеј падна сред емисија (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 25 март 2019, понеделник

Igor

КИМ ЈА ОТКРИ ТАЈНАТА: Како нејзиниот струк е толку тенок?

Igor