Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Сопругата на пратеникот во косовското собрание од редовите на Алијансата за иднина на Косово, Даут Харадинај, ќе ве остави без зборови со најновите слики.

 

View this post on Instagram

 

#fustani @valdrinsahitiofficial

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Лола Харадинај направи фото-сесија во својот дом, а тие ги реализираше Норик Ука. Сопругата на Даут Харадинај, братот на косовскиот премиер Рамуш Харадинај и овој пат изгледа прекрасно.

Лола е многу елегантна на овие фотографии, во многу кратки фустани позирајќи во различни делови од нејзиниот дом, пишува Газета Експрес.

Таа напишала во описот на една од фотографиите дека се чувствува многу удобно.

View this post on Instagram

Nuk e le le 😌

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Слични објави

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Igor

Петра Еклстон го роди четвртото дете: Берни доби прекрасна внука

Еспресо

Време е за добра забава: „Нокаут“ со настап во Скопје!

Васко Спасоски

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Васко Спасоски

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor

Остави Коментар

десет − 4 =

Слични објави

Нивес Целзиус се „стегна“ и ги истакна градите, но затоа доби непријатен коментар! (ФОТО)

Igor

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Igor

Каква Рита Ора, каква Дуа Липа: Погледнете ја како изгледа оваа албанска пејачка (ФОТО)

Igor

НАЈСЛАТКАТА СТАТУА НА СВЕТОТ: Чоколадниот Роналдо (ФОТО)

Еспресо

Луѓе од целиот свет му испраќаат подароци, ова е папагалот Хуго од Сплит кој засега знае „само“ 2000 зборови (ВИДЕО)

Еспресо

Грција и Словенија ни дадоа по еден поен, еве кои ни дадоа по 12 поени

Igor