17.8 C
Скопје
14:02 - 27 февруари, 2024

Ознака : даут харадинај

ЛајфстајлСцена

Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Igor
Сопругата на пратеникот во косовското собрание од редовите на Алијансата за иднина на Косово, Даут Харадинај, ќе ве остави без зборови со најновите слики.  ...