ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Војвотката Меган Маркл се породи во понеделникот во 5.26 часот по локално време, а британските медиуми шпекулираат дека кралското семејство имало одлична тактика за тоа да помине далеку од очите на папараците.

Меган и Хари скришно излегле од својот имот и се упатиле во болницата, но без придружба, за да не се знае дека се токму тие. Така тајно пристигнале во болницата, а на ист начин и пристигнале дома.

Информацијата дека Меган е во родилната сала до медиумите пристигна седум часа подоцна, а по помалку од еден час беше објавено и раѓањето на нејзиниот син.

Како што наведуваат британските медиуми, освен Хари, со нејзе била и мајка ѝ Дорија. Таа во луксузната болница пристигнала со друго возило.

 

Бонус видео:

Слични објави

Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерот од „Чернобилски дневници“ пронајден мртов во својот дом

Слободен печат

Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“

Igor

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо

Стајлинг кој има посебна причина: Еве зошто Кејт Мидлтон ја облекува принцезата Шарлот во исти фустанчиња (ФОТО)

Igor

СИГУРЕН ВО СВОЈАТА ОДЛУКА: Џорџ Клуни нема да му биде кум на кралското бебе

Igor

Остави Коментар

1 × 5 =

Слични објави

Брена се вклучи во живо од луксузната вила, вниманието на фановите го привлече еден детаљ зад неа (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Мајка на три деца а изгледа толку добро – Погледнете ја Анабела во бикини (ФОТО)

Igor

Мали секси трикови за посилен оргазам

Igor

Ги воодушеви фановите со фотографиите: Жешката манекенка ужива на плажа

Igor

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Еспресо

Во знак на револт – Македонските „Анонимуси“ го урнаа официјалниот сајт на Дуа Липа

Еспресо