МЕГАН ПОВТОРНО ПРАВИ СКАНДАЛ: Нема да погодите кого избра за свој советник!

Поради однесувањето на неговата сопруга, дури и принцот Хари станува помалку омилен кај британската јавност.

Војвотката од Сасекс повторно е на удар на британската јавност поради однесувањето кое, според нив, не ѝ доликува на една членка на кралското семејство. Но, принцот Хари исто така губи поени, поради тоа што во се ја поддржува.

Повеќе советнички на Меган си дадоа отказ во последната година, а неколку отпушти самата таа. Сепак, си избра нова и тоа е никој друг, туку нејзината мајка Дорија Рагланд.

Со ова, таа добива збор кога треба да се носат важни одлуки и да се одредат приоритетите. Се шушка и дека токму госпоѓата Рагланд самата отпуштила три дадилки кои биле ангажирани за да се грижат за малиот Арчи.

Слични објави

Џеј Ло повторно воодушеви: Во бел костим за капење гордо го покажа своето тело (ВИДЕО)

Еспресо

Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Еспресо

Селма Блер покажува знаци на подобрување во борбата со мултиплекс склерозата (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер ја облече најкратката маичка која не можеше да и ги сокрие градите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Никогаш не добивате покана за втор состанок? Еве зошто!

Igor

Шефот на службата за јавно здравје на Америка очаен, ја повикал Кајли Џенер да ја контролира младината!

Еспресо

Остави Коментар

3 − три =

Слични објави

Автомобили од Драгана Мирковиќ купуваат и светските ѕвезди: Меѓу купувачите Ван Дам и Џеј Зи (ФОТО)

Еспресо

Како мирисаат луѓето со „сина крв“? Омилените парфеми на Дајана, Меган и Кејт 

Igor

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Еспресо

5 корисни совети како да ги прикриете килограмите доколку ви пречат

Igor

СЕ ОГЛАСИ И ДЕДОТО: Таткото на Меган Маркл изненади со изјавата

Igor

Секогаш уникатна и светска: Теа Трајковска ја објави својата нова песна „Сенки“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски