Меган и Хари не се откажуваат од луксузот! Не излегуваат од дома, а оваа жена им носи се на послужавник! (ФОТО)

Меган Маркл и принцот Хари во Канада не излегуваат од својот дом, а пазарувањето во маркет за нив го прави куќната помошничка која со денови е фотографирана од папараците.

Во корпата од маркетот имало храна, пијалоци, но и омилените цвеќиња на Меган.

профимедиа

Мега и Хари не може да се откажат од луксуз, иако повеќе ништо не добиваат поради нивниот статус од кој се откажаа и сега за сè ќе мора малку повеќе да се „намачат“.

профимедиа

Слични објави

Спасете се од првутот со природен шеќерен пилинг

Igor

Сораја повторно во проблем: Возела во штикли, па со Ламбурџинито влетала во базен (ВИДЕО)

Igor

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Еспресо

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor

Кралицата Летиција не знае да погреши: Еве како се носи овој прекрасен фустан со есенски мотиви! (ФОТО)

Igor

Трагичниот живот на принцезата Алис, свекрвата на кралицата Елизабета Втора (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Вупи Голдберг прифати повторно да се врати во „Star Trek“

Еспресо

Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

Igor

Кинеска супа со јајца (РЕЦЕПТ)

Igor

Боба слави 57-ми роденден на јахта од 900.000 евра: Брена му честиташе со емотивна порака! (ВИДЕО)

Еспресо

Алисиа Силверстоун од култниот тинејџерски филм „Clueless“ е непрепознатлива! (ФОТО)

Еспресо

Денеска е Божиќ, денот на Христовото раѓање, а ова се народните обичаи и верувања

Слободен Печат