Мадона се „журкаше“ во Тел Авив

Кралицата на поп музиката Мадона, која ќе пее како гостин во финалето на „Евровизија-2019“ вечерва, синоќа посети ноќен клуб во Тел Авив. Папараците го проследија движењето на поп дивата до локалот, сместен на крајбрежниот медитерански булевар, каде се одржаа гламурозни забави поврзани со „Евровизија“.

60-годишната пејачка понесе критики затоа што прифати да настапи во финалната фаза на натпреварувањето, кој стана предмет на пропалестински бојкот поради окупацијата од Израел на палестинските територии и за кршење на човековите права на Палестинците.

Слични објави

Само ОВОЈ хороскопски знак има силна интуиција, а не е ни свесен за тоа

Igor

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Еспресо

Лејди Гага напиша: „Lokah Samastah Sukhino Bhavantu“ и направи хаос! Еве, што значи тоа! (ФОто)

Igor

РАМБО АМАДЕУС: Ако гледате шунд содржини, немојте да очекувате дека вашите деца ќе завршат на Сорбона

Igor

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

ТРИ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА кои е подобро да ги купите еден број поголеми

Igor

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

Го прослави 22 роденден на јахта вредна 200 милиони долари (ФОТО)

Igor

Ќе ви ги стопли душите: Бремената Сека Алексиќ објави видео како ја „клоца“ нејзиното бебе (ВИДЕО)

Igor

Том Џонс: Кога сум се родил ме прогласиле за мртов, а мојата баба ме оживеала со канта ладна вода

Еспресо

Познатата пејачка ја облекла сукњата наопачки? Фановите ШОКИРАНИ кога забележале дека не носи гаќи (ФОТО)

Igor

Запознајте ја Калпија: Реконструирано лицето на жената која живеела пред 7.500 години

Еспресо

ТАА Е ЖРТВА НА СКАНДАЛОТ КОЈ ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ – Кејт Мидлтон денес страда поради Меган и Хари (ФОТО)

Еспресо