14.8 C
Скопје
07:00 - 22 мај, 2024

Ознака : мадон

ЛајфстајлСцена

Мадона се „журкаше“ во Тел Авив

Igor
Кралицата на поп музиката Мадона, која ќе пее како гостин во финалето на „Евровизија-2019“ вечерва, синоќа посети ноќен клуб во Тел Авив. Папараците го проследија...