Леди Гага го ТЕШИ Бредли Купер после раскинувањето со Ирина Шејк

Во екот на раскинувањето на Ирина Шејк и Бредли Купер, глумецот пробува да најде утеха во прегратката на пејачката Леди Гага, со која имаше љубовна романса – барем во филмот „Ѕвездата е родена“, пренесува еспресо.рс.

– Бредли и се обраќа на Леди Гага кога му е потребен совет, иако знае дека тоа не добро во овој момент, едноставно не може да се запре – наведе извор близок до ѕвездата.

Иако гласините за нивната врска уште се вртат по медиумите, двете ѕвезди наводно врската ја одржуваат на платонско ниво.

– Тој смета дека таа е најпаметната и најпрекрасна личност на светот – додаде изворот.
Гага и Бредли се обидоа да се држат настрана едни од други откако сезоната за делење на награди заврши, а според тогашните извори, Бредли се обидол да помине повеќе време со Ирина и нивниот заеднички син.

И покрај “ладниот туш“ кој и го дал на пејачката, таа била повеќе од среќна да врати на неговиот повик.

– Гага е прилично внимателна и не сака да и скока на Ирина во очи, но едноставно го обожава Бредли – призна изворот.

Изгледа бакнежот кој фалеше на делењето на Оскарите сепак ќе се случи?

Слични објави

ТРИК СО КОМПИР: Како месото никогаш да не ви се залепи за скарата?

Igor

Џон Ленон го мразел најпознатиот хит на „Битлси“ (ВИДЕО)

Еспресо

Има се, може се: Пејачката Туна ужива на Маврициус и виси на јаже (ВИДЕО)

Igor

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски

Заљубена до уши: Елена Ристеска објави слики со новото момче во Мајами!

Еспресо

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Еспресо

Остави Коментар

4 × 4 =

Слични објави

Крем супа со лук

Igor

Дарко Лазиќ повторно на мака: Не ги слуша лекарите, па трпи големи болки

Igor

Тамара Тодевска пееше во најпознатиот геј-клуб во Лондон и го развиори македонското знаме (ВИЕДЕО)

Слободен печат

ДОЛГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ова е вистинската причина за разводот на Дарко Лазиќ

Igor

ИДЕЈА ЗА СОВРШЕН ПОЈАДОК: Бруската по оригинален италијански рецепт

Igor

Видео хороскоп 12 август 2019, понеделник

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian